Jesteś tutaj:   Start

KIEDY WPADNIE PIĄTY MILION ?

Ministerstwo Finansów rozpoczyna dziś akcję „Kiedy wpadnie piąty milion?” zachęcającą do wspólnego medialnego odliczania liczby złożonych deklaracji PIT przez Internet. W 2011 roku odliczaliśmy do miliona, potem do dwóch milionów, a w zeszłym roku już do trzech milionów. W tym roku znacznie podnosimy poprzeczkę. Czekamy na pięć milionów!!!

Więcej…


Nowe zasady odliczenia VAT od wydatków związanych z samochodami
Zachęcamy do zapoznania się z broszurą informacyjną dotyczącą nowych zasad odliczania podatku VAT od wydatków związanych z samochodami.
Broszura dostępna jest także na stronie Ministerstwa Finansów. 


Wydłużone godziny pracy Sali Obsługi oraz kasy w dniach,28,29 i 30.04.2014r.

W dniach 28, 29 i 30 kwietnia 2014r. Sala Obsługi oraz kasa Mazurskiego banku Spółdzielczego w tut. urzędzie będą czynne w godzinach od 7:15 - 18:00.

 5 kwietnia 2014 r. Dzień Otwarty w Urzędzie Skarbowym w Giżycku

                                       Naczelnik Urzędu Skarbowego w Giżycku zaprasza w sobotę           

5 kwietnia 2014 r. na Dzień Otwarty  w godzinach od 9:00 - 13:00.

Tego dnia o godz. 12:00 w sali konferencyjnej nastąpi uroczyste ogłoszenie wyników konkursu plastycznego dla dzieci oraz wręczenie nagród.

 


SPRAWDŹ STAN REALIZACJI ZWROTU SWOJEGO PODATKU!

Uprzejmie informujemy, że Izba Skarbowa w Olsztynie i urzędy skarbowe woj. warmińsko - mazurskiego  uruchomiły nową usługę online. Osoby, które złożyły zeznanie podatkowe mogą na stronach internetowych urzędów skarbowych uzyskać informację na temat statusu zwrotu podatku wykazanego w zeznaniach za 2013 r.

Aby uzyskać dostęp do informacji należy w formularzu wybrać właściwy urząd skarbowy, wpisać użyty w zeznaniu identyfikator podatkowy oraz kwotę przychodu z zeznania za rok 2013.

Po prawidłowym wypełnieniu formularza na stronie internetowej pojawi się informacja dotycząca tego na jakim etapie jest realizacja zwrotu podatku.

Formularz dostępny jest TUTAJ

Informacje w aplikacji będą uaktualniane codziennie.


<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 1 z 17